Rammstein in Amerika

14.08.2015 - tommy

Fanoušky dlouho očekávané live DVD je konečně tady a nese název „Rammstein in Amerika“.

Již před několika dny unikly díky chybě na Rammsteinshop.de na web informace o chystaném DVD a nyní dostáváme další info k samotnému vydání. Na internetovém obchodě Amazon.de se totiž tento titul objevil a informace o datu vydání se příliš neliší od spekulovaného data 18.9.. Dle obchodu bude DVD dostupné 25. září. Objednat si jej lze už dnes za cenu necelých 29 EUR (cca 780 Kč).

rammsteininamerika_front rammsteinamerika_back rammsteininamerika_inside

Samotný titul vyjde v deseti panelovém digipack balení a obsahovat bude dva DVD/Blu-Ray disky s kompletním záznamem koncertu LIFAD tour z Madison Square Garden z New yorku, dále dvouhodinový dokument s názvem „Rammstein in Amerika“, obsahující nezapomenutelnou cestu kapely Amerikou, který mapuje období od roku 1988 ve východním Německu až po samotný koncert v Madison Square Garden a nakonec také making of alba Liebe ist für alle da.

Na oficiálním webu Rammstein se zatím objevil pouze krátký video trailer nesoucí stejnojmenný název, ale soudě dle poslední novinky na Facebooku kapely a nyní také informace z Amazonu, na sebe oficiální vyjádření k novému DVD nenechají dlouho čekat.

EDIT: Na oficiálním webu se již také objevily oficiální informace k DVD, které potvrzují výše zmíněné datum vydání a je již také možné objednat jej skrze Rammsteinshop.