Prodej vstupenek na koncert Rammstein v Praze

02.11.2018 - tommy

EDIT 2. 5. 2019:
KONEČNĚ se nám podařilo získat vyjádření k repersonalizaci vstupenek.

LIVENATION:

„Změna jmen na vstupenkách bohužel není možná. Na vstupence je nutné, aby bylo uvedeno jméno kupujícího, nikoliv toho, kdo se přímo účastní koncertu.

Pokud se někdo nemůže v tomto termínu zúčastnit a má někoho, komu by vstupenku předal, je nutné, aby “druhý” držitel měl kopii dokladu kupujícího a mohl se tak případně prokázat u vstupu.“

Tudíž všem, kteří se na koncert chystají se vstupenkou, na které není jejich jméno, doporučujeme mít u sebe pro jistotu kopii dokladu o koupi (el. verze v telefonu by měla stačit), pro případ, že by se náhodou vyskytly při vstupu na stadion nějaké komplikace.

Pořadatel bohužel nespecifikoval dost jasně, že Eventim píše jména kupujícího a Ticketmaster a Ticket Portal píší jména návštěvníků

EDIT 15. 3. 2019:
České zastoupení Eventim ještě stále čeká na kompletní informace k přepisu jmen na vstupenkách pro koncerty v Edenu. Oficiální cestou tak ještě stále není možné vstupenky přepsat na jinou osobu.

EDIT 5. 11. :
Dnes v 10:00 byl zahájen přednostní prodej pro členy LIFAD komunity. Vstupenky na oba pražské koncerty jsou k dispozici v těchto cenových kategoriích:

Tribuny Platium: 2 420 Kč
Tribuny Gold: 2 220 Kč
Tribuny Silver: 2 020 Kč
Tribuny Bronze: 1 820 Kč
Sektor Stání: 2 020 Kč

Plánek stadionu s jednotlivými sektory bude k dispozici nejdřív po zahájení čtvrtečního klasického předprodeje.
U míst na sezení nelze vybrat konkrétní místo. Místa přiděluje systém automaticky, aby nedošlo ke zdvojené rezervaci stejných míst. Jestli bude po spuštění klasického předprodeje (8.11. od 10:00) možné, vybrat si místa na tribunách podle sebe, zatím nevíme.
V Praze nebude plocha rozdělena na „Stání u pódia“ a „Stání“, ale bude pouze jedno jednotné stání.

Zakoupené vstupenky si můžete po zaplacení vytisknout (ticketdirect), nebo si je za cenu 89,- nechat zaslat poštou.


DŮLEŽITÉ INFORMACE K NÁKUPU VSTUPENEK:

Kolik vstupenek lze koupit najednou, kde je můžu zakoupit?
Na jednu osobu (účet) lze koupit 6 kusů vstupenek, které se vážou k jednomu konkrétnímu koncertu. Vstupenky budou personalizovány na jméno kupujícího.

„vzhledem k tomu, že vstupenky jsou na jméno, je v této chvíli možné je zakoupit pouze online.“
Receptionist / LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

Jak jsou vstupenky personalizované?
Pro oba pražské koncerty jsou vstupenky personalizované, tzn. vážou se na jméno kupujícího. Pokud kupujete více vstupenek naráz, budou všechny vázány na vaše jméno. V tomto případě je dle informací pořadatele nutné dojít na koncert v celé skupině, abyste byli vpuštěni na stadión. Řešení je to nešťastné, avšak je možné, že pujdou vstupenky později přepsat na konkrétní jména návštěvníků. Bližší informace zatím ale pořadatel nezveřejnil. Více onformací by mělo být dostupno od 01.03.2019 na www.eventim.cz
Tato informace však byla částečně dementována vyjádřením ze strany LiveNation, viz níže.

Info od Pavla Havrlanta:

Odpověď od LiveNation:

„toto opatření je v rámci boje proti překupníkům. Samozřejmě se může stát, že člověk onemocní a nemůže se tak zúčastnit koncertu, ale neznamená to, že by vstupenka propadla. Je tam sice uvedeno Vaše jméno, ale je to hlavně z důvodu prodeje. Proto je možné jí například někomu dát, aniž by byl osobě odepřen přístup.“
Receptionist / LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

Nám Eventim odepsal toto (9.11.2018):

Dobrý den, všechny vstupenky jsou vždy vystaveny primárně na jméno kupujícícho. Pokud půjdete na koncert jako jedna velká skupina, není nutné jméno na vstupenkách měnit. Pokud chcete jít zvlášť, bude potřeba jména změnit. Re-personalizace bude možná v březnu 2019.

S pozdravem, Alzbeta Zabranska Eventim zákaznický servis

Chci vstupenku koupit jako dárek. Jak zajistit, aby byl obdarovaný na koncert vpuštěn?
V tomto případě vytvořte objednávku přímo na jméno člověka, kterému chcete lístek darovat (uveďte účastníka na fakturační adrese).

Jaká je věková hranice pro vstup na koncert?
Věková hranice je stanovená místním zákonem České republiky. Vstup je tedy umožněn osobám starším 6 let.

Za jak dlouho mi přijdou vstupenky, pokud jsem si je nechal/a zaslat poštou?
Nevíme přesně.
Vstupenky budou odeslány po úspěšném obdržení platby a ověření údajů. Jakmile bude provedena tato kontrola a vstupenky budou odeslány, obdržíte automatické potvrzení o jejich odeslání e-mailem. Za dopravu v rámci ČR bude účtován poplatek ve výši 89 Kč.

Jaký druh vstupenky lze zakoupit?

 • Při nákupu vstupenek přes Eventim.cz, je možné si vstupenky buď vytisknout (ticketdirect), nebo si je nechat zaslat poštou.
 • Při nákupu vstupenek přes Ticketportal.cz (LiveNation) není možnost nechat si vstupenky zaslat poštou, ani si je vyzvednout na pobočce. V nabídce bude pouze e-ticket.
 • Při nákupu vstupenek přes Ticketmaster.cz je možné vstupenky vyzvednout na prodejním místě Ticketmaster Rokoko, nechat zaslat poštou nebo vytisknout doma jako e-tickety.

Dnes v 10:00 byl oficiálně oznámeno nadcházející stadiónové turné Rammstein pro rok 2019.
Současně s tím byly zvěřejněny také informace k prodeji vstupenek. Na webu Live Nation se již objevila informace o prodeji vstupenek. Na všechny koncerty bude možno vstupenky zakoupit od 8.11. od 10 h.

Ceny vstupenek se mají pohybovat v rozmezí 1790 – 2390 Kč.

Pro členy LIFAD (25€/rok) je exkluzivně připraven předprodej, který bude zahájen v pondělí 5.11. od 10.00 a potrvá do 7.11. do 10:00.

Kompletní seznam koncertů najdete samozřejmě na oficiálních stránkách kapely ZDE.

Komentáře k článku Prodej vstupenek na koncert Rammstein v Praze:

 1. za jímavé že na apce od ticketportálu jsou k prodejí od zítřka od desíti

  • Přečti si ten článek ještě jednou. Pochopíš, přoč to na Ticketportalu ještě není.

 2. Ahoj, jsem asi natvrdlej – „pouze online prodej“ znamená, že na pobočce Ticketmasteru mi zítra lístek neprodají?

 3. Byl to boj, ale lístky mám na oba dva dny! Uvidíme se v červenci! 🙂

 4. Dobrý den, koupila jsem 2 lístky ale chtěla bych je vrátit/zrusit (psala jsem na tickermaster hodinu po koupi), je to možné kdyz jsem toto oznámila v podstatě obratem?

 5. Jako neudělat na fotbalovém stadionu sekci „stání před pódiem“ to mohl vymyslet fakt jen úplnej blb… vyčekal jsem si 20 minut online frontu a po zjistění tohoto jen znechuceně zavřel prohlížeč… poprvé od Mutter tour budu chybět… škoda… Všem ostatním přeji příjemnou zábavu…

 6. Dobrý den, vlastním dvě vstupenky na 17.7.2018 na stání. Bohužel na koncert nebudeme moci jít, takže bych vstupenky rád prodal. Měl by někdo zájem?

 7. Sháním 1 lístek na Rammsteiny k sezení do VIP zóny , poradí mi někdo prosím ? Radka

Komentáře jsou uzavřeny.