Rammstein Czech Tribute Fan Show & Party + Support

21.10.2016 - tommy

Rádi bychom Vás pozvali na náš další fanouškovský sraz, který se tentokrát bude konat v pražském klubu Exit-us. Přesnou adresu místa konání najdete na konci této pozvánky, abyste do klubu v pořádku a bez problému trefili. Budeme Vás tam všechny moc potřebovat!
Jak jsme v nedávné době slíbili a protože je konečně všechno domluvené a zařízené, tak Vám můžeme oficiálně a s radostí oznámit, že v sobotu 3.12.2016 se bude konat fanouškovský sraz s názvem:
„Rammstein Czech Tribute Fan Show & Party + Support“.

rammsraz_2016_web
Co jsme si pro Vás fanoušky přichystali tentokrát? Přichystali jsme si pro Vás po delší době opět vystoupení našeho fanklubového revivalu, který jste již mohli vidět na našich předchozích fanklubových srazech, např. vystoupení ve stylu „Live Aus Berlin“. Ke zhlédnutí ZDE

Jelikož máme za sebou letní festivalovou Rammstein tour, která byla jako vždy naprosto skvělá a dokonalá, tak si naši kluci pro Vás připravili koncert v podobném stylu, kdy odehrají setlist z letošní festivalové tour neboli z tzv. „Wir sind wieder da tour“. Kluci již pilně cvičí a zkouší tak, aby vystoupení bylo vyladěné k dokonalosti. Máte se rozhodně na co těšit!

Časový harmonogram celé akce:
16:00 Oficiální začátek srazu a setkání
18:30 Boners – předkapela
19:30 Rammstein Czech Fanclub Revival
(Zdeněk Blažek, Antonín Dománek, Patrik Papšo, Jirka Staněk, Pavel Šalitroš)
22:00 Aftershow a volná zábava

Vstupné na tuto akci bude činit 70,-.

Adresa klubu a místa konání:
Hudební klub Exit-us, Sokolovská 195, Praha 9

Věříme, že si cestu na tento sraz najdete a že se zde sejdeme opět v hojném počtu. Užijeme si společně další nádherný večer a hlavně hodně srandy.

Informace a aktuality můžete sledovat taky na naší FB skupině a případně potvrďte svou účast i na související FB události, kterou najdete ZDE.

Těšíme se na Vás!

Váš Czech Rammfan team

Komentáře k článku Rammstein Czech Tribute Fan Show & Party + Support:

Komentáře jsou uzavřeny.