Rammstein Czech Fans Party – Live aus Berlin show

19.01.2015 - tommy

sraz_miniRádi bychom Vás pozvali na náš další fanouškovský sraz,  který se tentokrát ponese v duchu retra a éry legendárního koncertu „Live aus Berlin“.

Sraz se bude konat v sobotu 14. března 2015 od 18:00 hod v pražském  Music City Clubu a bude pokračovat opět do ranních hodin, jak je již zvykem 🙂 .

Jaký program jsme si pro Vás přichystali tentokrát?
Hlavním bodem určitě bude vystoupení našeho fanklubového revivalu, který jste viděli na předchozích vystoupeních a tento rok si pro nás kluci přichystali setlist z legendárního koncertu „Live aus Berlin“ z roku 1998,

Dále se bude konat soutěž pro ty, kteří přijdou oblečení v kostýmech, které mají něco společného s Rammstein. Může se jednat o kostýmy z klipů, případně zapojte svoji fantazii a překvapte všechny ostatní. Do soutěže o tři nejlepší budou počítány koncertní kostýmy, kostýmy z videoklipů a nápaditá vlastní tvorba.

Soutěžit se bude o věcné ceny s tématikou naší oblíbené kapely. 🙂

Vstupné na tuto akci bude činit 50,-.

 

Pro více informací sledujte naši FB skupinu a případně potvrďte svou účast i na související FB události, kterou najdete ZDE.


Těšíme se na Vás a věříme, že se nás na sraze opět sejde hodně, užijeme si společně spousty hezkých chvil, hlavně hodně srandy a také trošku toho alkoholu. 🙂

RAMMSTEINFAN_2015_01_web

Komentáře k článku Rammstein Czech Fans Party – Live aus Berlin show:

  1. Muže se zúčastnit fanklubove akce 14.3.2013 13 leta divka?

  2. Ahoj, je potřeba lístky koupit nějak dopředu? Ráda bych, abych se ještě „vlezla“ 😀

Komentáře jsou uzavřeny.