Rammstein Czech Fans party 9

09.09.2015 - tommy

vol9Rádi bychom Vás pozvali na náš další pravidelný fanouškovský sraz, který se bude konat už po 9 (ano, to to letí)! Příští sraz budeme slavit jubilejní 10 kulaté výročí a za pořadatele už pro Vás vymýšlíme program a opět se budete mít opravdu na co těšit.

Tento sraz se bude konat v sobotu 14. listopadu 2015 od 18:00 hod, jak je psáno v samotné události v Music City Clubu a máme pro Vás připravený velice netradiční program 😉
Pro inspiraci ohledně hlavního bodu programu se podívejte na koncerty, videoklipy, promo materiály a také fotky.
Připravujeme pro Vás ještě jedno velké překvapení, které by se obzvláště hudebníkům mohlo velice zamlouvat, nicméně každý z fans si v tom určitě najde to svoje 🙂 .

A jaký program jsme si pro Vás tentokrát přichystali?

18:00 – Start události + oficiální uvítání a zahájení
18:15 – Kvíz pro nedočkavce o ceny z oficiálního R+ shopu
19:00 – Vyhodnocení a předání cen
20:00 – HLAVNÍ bod programu a zlatý hřeb večera – RAMMSTEIN KOSTÝM párty s přehlídkou všech kostýmů (inspiraci hledejte v klipech, koncertech, fotkách a jiných materiálech)
22:00 – Vyhlášení vítězů o nejlepší kostým a předání cen z oficiálního R+ shopu
22:30 – Volná zábava až do brzkých ranních hodin
v případě potřeby se mohou časy operativně měnit

Vstupné na tuto akci bude činit 50,-.

Za organizátory se na Vás všechny těšíme a s radostí uvítáme v našich řadách nováčky, kteří třeba na žádném sraze doposud nebyli. Nebojte se využít fantazii a pokuste se vymyslet co nejoriginálnější kostým, abychom se tam všichni nesetkali v černých oblecích s kravatou. Dejte si opravdu práci s kostýmy a převleky, jelikož se bude soutěžit o pěkné a hodnotné ceny a bude to švanda! Věříme, že se proto sejdeme opět v hojném počtu, užijeme si společně spousty hezkých chvil, hodně srandy a také trošku toho alkoholu. 🙂

Zůstaňte naladěni a přejeme Vám za všechny organizátory hodně zábavy a děkujeme za přízeň.

POZOR, alkohol a tabákové výrobky na místě pouze pro straší 18-ti let !!!