První promítání Rammstein: Paris

16.01.2017 - ronny

Vůbec první promítání koncertu Rammstein: Paris, pokud nepočítáme Cannes 2016, proběhne na filmovém festivalu Avant Première 14. února 2017 v 16:00. Filmový festival se koná v Berlíně a vstupné si můžete koupit do 30. ledna za krásných 285€ (k dnešnímu dni s kurzem ČNB to vychází na 7700,-). Pokud by byl náhodou někdo člen IMZ může mít „zvýhodněnou“ cenu 175€ (4728,-).

 

Festival Avant Premiere pořádá IMZ International Music + Media Centre, což je globální síť předních světových výrobních společností, veřejných televizních stanic, rozhlasových a distribuční institucí, operních domů, kulturních a vzdělávacích institucí, festivalů a hudebních vydavatelství. Festival je zaměřen na propagaci a šíření hudby a tance v audiovizuálních médiích.
Mezi návštěvníky festivalu tak patří hlavně finanční instituce, hudební vydavatelství, taneční společnosti a podnikatelé jako jsou ředitelé, scénáristi a umělci, kteří si festivalu cení, zejména díky možnosti propagace a rozšiřování mezinárodního uměleckého filmového byznysu.