Hromadná objednávka z Rammsteinshop.de

19.08.2013 - tommy

nakupOpět je mezi českými fans zájem o již tradiční  hromadnou objednávku zboží na Rammsteinshop.de skrze Jardu, který už několikrát objednávky organizoval.

Všem případným zájemcům tedy zasílá informace k objednávání.

 

 

Vaše objednávky mi prosím zašlete do pátku 30.8.2013 na e-mailovou adresu: jaroslav.benetka@yahoo.de

30.8.2013 je den, kdy budu věci objednávat z Rammsteinshopu, proto počítejte prosím s tím, že peníze mi bude nutné dodat do tohoto dne.

Ve vaší objednávce bude odkaz na věc, o kterou máte zájem, v případě oblečení požadovanou velikost a kolik chcete kusů.
Dále také rovnou připište, jakým způsobem mi dodáte peníze (převod na účet nebo složenka) a zda budete věci chtít zasílat dál po Čechách poštou nebo si je převezmete osobně (Praha, Litoměřice). V případě zasílání na adresu, připište také adresu (i v případě, že už jsme spolu spolupracovali – adresa se mohla změnit).

Cena věci se bude přepočítávat podle kurzu EURa u ČSOB. V případě zaslání věci ještě zde po Čechách budu připočítávat poštovné, které beru podle platného ceníku České pošty.
Dále také budu muset připočítat poštovné z Německa. Pokud bude ale více lidí, půjde spíše o symbolickou částku (vychází to vždy víceméně na 50 Kč).

Číslo účtu a přesnou cenu zašlu pár dní před objednávkou, aby se stačila provést platba, ale aby kurz co nejvíce odpovídal skutečnosti.

Jarda