DVD/Blu-ray „Rammstein: Paris“ již na jaře?

12.01.2017 - ronny

Portugalský Rammstein fan web našel na internetu pár zajímavých věcí o nadcházejícím DVD/Blu-ray, které by mělo být ohlášeno každou chvíli. Pojďme se podívat na překlad:

Ohlášení nového DVD / Blu-ray „Rammstein: Paris“ je již blízko.

Vše nasvědčuje tomu, že „Rammstein: Paris“ je již nějakou dobu hotový produkt. Nahráno v roce 2012 v tehdá ještě Palais Omnisports de Paris-Bercy v Paříži (nyní AccorHotels Arena) během „Made in Germany“ tour. Režie se ujal švédský režisér Jonas Åkerlund a toto nové DVD/Blu-ray by mohlo být brzy oficiálně ohlášeno. Je zde několik náznaků, které to potvrzují.

Adrianna Merlucci, jedna ze střihačů, která na filmu pracovala v post-produkci s režisérem Jonasem Åkerlundem, si film přidala do jejího portfolia. Také řekla, že její spoluúčast začala v říjnu 2012 (6 měsíců po dvou koncertech v Paříži) a skončila v prosinci 2016.

Také na filmové databázi IMBD přidali v popisu všechny osoby, které se účastnili produkce „Rammstein: Paris“. Od režie přes produkci až ke kameramanům.

Stojí také za poznámku, že od prosince 2016 jsou v FSK databázi (reguluje věkovou hranici pro audiovizuální produkty v Německu) registrovány 4 trailery, které se budou používat pro propagaci v kinech. V tuto dobu je prozatím neznámé datum pro vydání jak trailerů, tak DVD / Blu-ray.

Zde je setlist písniček, které Rammstein zahráli na dvou koncertech v Pařízi 6. a 7. března 2012:

Sonne
Wollt ihr das Bett in Flammen sehen?
Keine Lust
Sehnsucht
Asche zu Asche
Feuer frei!
Mutter
Mein Teil
Du riechst so gut
Links 2 3 4
Du hast
Haifisch
Bück dich
Mann gegen Mann
Ohne dich
Mein Herz brennt
Amerika
Ich will
Engel
Pussy
Frühling in Paris